Mostafa Mohamed için ilk teklif geldi! Pazarlıklar başlıyor

Galatasaray’ın satın alma opsiyonuyla Nantes’a kiraladığı Mostafa Mohamed burada sergilediği performansla dikkat çekiyor. Fransız ekibi, iyi bir ivme yakalayan Mostafa Mohamed’in bonservisi için Galatasaray’la pazarlıklara başlıyor.

MOSTAFA MOHAMED İÇİN 3,5 MİLYON EUROLUK TEKLİF

TRT Spor’un haberine göre Nantes, 5.750 miyon Euro satın alma opsiyonu olan Mostafa Mohamed için Galatasaray’a 3,5 milyon Euro teklif etmeye hazırlanıyor. Galatasaray’ın oyuncudan beklentisi ise en az 5 milyon Euro. Sarı-Kırmızılıların, Mısırlı futbolcu için bu rakamın altındaki teklifleri reddedeceği belirtiliyor.

MORUTAN’DAN 5,5 MİLYON EURO

Öte yandan Galatasaray, Pisa’ya kiraladığı Olimpiu Morutan’ı da gözden çıkardı. Rumen futbolcuyla vedalaşma hesapları yapan Sarı-Kırmızılılar, başarılı isimden 5,5 milyon Euro gelir bekliyor.

BONSERVİS GELİRLERİ TRANSFERE HARCANACAK

Galatasaray hem Mostafa Mohamed hem de Olimpiu Morutan’dan gelecek olan yaklaşık 10,5 milyon Euro’luk gelirle yeni sezonun transferleri için kaynak oluşturmayı hedefliyor.

Mostafa Mohamed bu sezon Nantes formasıyla toplam 48 maça çıktı ve 11 gol, 5 asistlik istatistik yakaladı. Morutan ise Serie B’de 33 lig maçında 6 gol, 7 asistlik katkı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir