Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın Kızı Elvan Gruda’nın Ölümünde Kahreden Ayrıntı Ortaya Çıktı

Yeşilçam’ın efsane oyuncuları Ayşen ve Yılmaz Gruda’nın kızları Elvan Gruda, 55 yaşında meme kanseri nedeniyle hayatını kaybetti.

Elvan Gruda’nın ölümü, yakın arkadaşı Tuna Arman tarafından sosyal medya üzerinden paylaşılan bir mesajla duyuruldu.

Tuna Arman, Elvan Gruda’nın ölümü hakkında yaptığı açıklamada, uzun bir süredir mücadele ettiği meme kanseri ile ilgili dikkat çeken detayları paylaştı. Arman, Elvan Gruda’nın hastalığını ciddiye almayarak kontrole gitmediğini anlattı.

Arman “Elvan Gruda, ünlü bir ailenin çocuğu olmanın zorluğunu yaşadı. Konservatuvar mezunu bir müzisyen ve bir televizyon kanalında yayın yönetmeniydi. Meme kanserini 10 yıl önce yendi ancak sonrasında kontrollere gitmedi, ihmal etti. Bu, kendi seçimiydi. Anne ve babasının sağlık sorunları Elvan’ı derinden etkiledi. Sonunda dayanılmaz ağrılarla hastaneye gittiğimizde maalesef metastazın 4. evrede olduğunu öğrendik. Tedavi başlasa da çok geç kalmıştık ve Elvan, 55 yaşında aramızdan ayrıldı. Hayalleri vardı, ama maalesef gerçekleşmedi. Mekanı cennet olsun, seni çok özleyeceğiz kardeşim” dedi.

Elvan Gruda’nın cenaze töreni 26 Aralık Salı günü Şişli Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazıyla gerçekleşecek ve ardından Feriköy Mezarlığı’nda defnedilecek. Elvan Gruda’nın annesi Ayşen Gruda 2019’da, babası Yılmaz Gruda ise bu yıl hayatını kaybetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir